Polnilniki združljivo z Canon DF-DRE4MC
Koda izdelka:
DF-DRE4MC
Znamka:
Cameron Sino
Polnilniki združljivo z Canon DF-DRE4MC
Koda izdelka:
DF-DRE4MC
Znamka:
Cameron Sino
4,8
iz 500+ ocen na Googlu!
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Barva | Črna |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Neto teža | 254.9 g |
| Izhodni tok | 0 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 12.6 V |
| Vhodni tok | 240 A |
| Vhodna napetost | 100 V - 240 V |
| Dimenzije | 92.8 x 33.2 x 68.5 mm |
Je na zalogi!
Predvideni datum dostave: sreda 6. maj
60.68 €
Brez davka 22%: 49.74 €Kol.:
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Barva | Črna |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Neto teža | 254.9 g |
| Izhodni tok | 0 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 12.6 V |
| Vhodni tok | 240 A |
| Vhodna napetost | 100 V - 240 V |
| Dimenzije | 92.8 x 33.2 x 68.5 mm |
Na zalogi | Predvidena dostava: sreda 6. maj
Izdelek je popolnoma združljiv z naslednjimi napravami:
Canon
Izdelek je zamenljiv z naslednjimi številkami izdelkov:
DR-E4
Opis
Polnilniki združljivo z Canon DF-DRE4MC je univerzalna baterija za širok spekter elektronskih naprav. Njena popolna združljivost z mnogimi modeli naprav predstavlja stroškovno učinkovito možnost nakupa. Poleg tega njena univerzalna uporaba spodbuja okoljsko trajnost in zagotavlja fleksibilnost.
Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava
99% pozitivnih ocen
Cenejše kot original
Vaša naprava traja dlje
