Polnilniki združljivo z Olympus DF-ALS710MC
Koda izdelka:
DF-ALS710MC
Znamka:
Cameron Sino
Polnilniki združljivo z Olympus DF-ALS710MC
Koda izdelka:
DF-ALS710MC
Znamka:
Cameron Sino
4,8
iz 500+ ocen na Googlu!
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Barva | Rdeča |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Neto teža | 175.3 g |
| Izhodni tok | 2.5 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 4.8 V |
| Vhodni tok | 240 A |
| Vhodna napetost | 100 V - 240 V |
| Dimenzije | 48 x 47 x 28 mm |
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Barva | Rdeča |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Neto teža | 175.3 g |
| Izhodni tok | 2.5 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 4.8 V |
| Vhodni tok | 240 A |
| Vhodna napetost | 100 V - 240 V |
| Dimenzije | 48 x 47 x 28 mm |
Trenutno ni na zalogi (dobava 3-4 tednov)
Izdelek je popolnoma združljiv z naslednjimi napravami:
Olympus
Izdelek je zamenljiv z naslednjimi številkami izdelkov:
D-7AC
D-7AG
D-7AU
Opis
Polnilniki združljivo z Olympus DF-ALS710MC je univerzalna baterija za širok spekter elektronskih naprav. Njena popolna združljivost z mnogimi modeli naprav predstavlja stroškovno učinkovito možnost nakupa. Poleg tega njena univerzalna uporaba spodbuja okoljsko trajnost in zagotavlja fleksibilnost.
Sorodni izdelki
Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava
99% pozitivnih ocen
Cenejše kot original
Vaša naprava traja dlje
