Polnilniki združljivo z Dyson DF-DYC600UK
Koda izdelka:
DF-DYC600UK
Znamka:
Cameron Sino
Polnilniki združljivo z Dyson DF-DYC600UK
Koda izdelka:
DF-DYC600UK
Znamka:
Cameron Sino
4,8
iz 500+ ocen na Googlu!
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Barva | Črna |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Neto teža | 135 g |
| Izhodni tok | 0.78 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 26.1 V |
| Vhodni tok | 240 A |
| Vhodna napetost | 100 V - 240 V |
| Dimenzije | 85.7 x 47.9 x 62.5 mm |
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Barva | Črna |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Neto teža | 135 g |
| Izhodni tok | 0.78 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 26.1 V |
| Vhodni tok | 240 A |
| Vhodna napetost | 100 V - 240 V |
| Dimenzije | 85.7 x 47.9 x 62.5 mm |
Trenutno ni na zalogi (dobava 3-4 tednov)
Izdelek je popolnoma združljiv z naslednjimi napravami:
Dyson
Izdelek je zamenljiv z naslednjimi številkami izdelkov:
915936-01
964506-04
965875-05
967813-03
Opis
Polnilniki združljivo z Dyson DF-DYC600UK je univerzalna baterija za širok spekter elektronskih naprav. Njena popolna združljivost z mnogimi modeli naprav predstavlja stroškovno učinkovito možnost nakupa. Poleg tega njena univerzalna uporaba spodbuja okoljsko trajnost in zagotavlja fleksibilnost.
Sorodni izdelki
CS-DYC620VX
CS-DYC610VX
CS-DYC630VX
CS-DYC710VX
CS-DYC700VX
CS-DYC810VX
CS-DYC800VX
Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava
99% pozitivnih ocen
Cenejše kot original
Vaša naprava traja dlje
