Koda izdelka: CS-SDT74SL
Znamka: Cameron Sino
Baterija Nadomešča Dogtra BP74T2 (500 mAh, 7.4 V)
Koda izdelka: CS-SDT74SL
Znamka: Cameron Sino
4,8
iz 500+ ocen na Googlu!
Zmogljivost 500 mAh
Moč 3.7 Wh
Napetost 7.4 V
Tip Li-Polymer
Barva Zelena
Neto teža 23.5 g
Dimenzije 48 x 22.5 x 12 mm
Je na zalogi!
Predvideni datum dostave: ponedeljek 18. maj
Kol.:
Dodaj v košarico
Vaši načini plačila
Hiter vodnik za izbiro baterije
Potrdite izvirni model baterije
Preverite dimenzije in vrsto priključka
Potrdite združljivost napetosti
Potrdite model vaše naprave
Če niste prepričani, nas lahko brez oklevanja kontaktirate pred naročilom.
Zmogljivost 500 mAh
Moč 3.7 Wh
Napetost 7.4 V
Tip Li-Polymer
Barva Zelena
Neto teža 23.5 g
Dimenzije 48 x 22.5 x 12 mm
Na zalogi | Predvidena dostava: ponedeljek 18. maj
4,8 iz 500+ ocen na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Opis
Sorodni izdelki
CS-SDP373SL
CS-SDP373SL
Tip Tip: Li-Polymer
Napetost Napetost: 3.7 V
Zmogljivost Zmogljivost: 450 mAh
Tip Tip Li-Polymer
Napetost Napetost: 3.7 V
Je na zalogi!
Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava
Varna in hitra dostava
99% pozitivnih ocen
99% pozitivnih ocen