Techtek spletna trgovina Kakovostne znamkaste baterije in polnilci po najboljših cenah
si Slovenian

Tefal TY9179

Tefal TY9179

Tefal TY9179 ni le sesalnik; je revolucionarno orodje, ki prinaša udobje, učinkovitost in zmogljivost v vašo rutino čiščenja. V tem članku bomo raziskali izjemne funkcije in prednosti uporabe Tefal TY9179. Poleg tega bomo obravnavali pomen uporabe prave baterije za zagotovitev optimalne zmogljivosti vašega naprav, pri čemer se bomo osredotočili na združljivost z različnimi vrstami baterij, vključno z RS-2230001774.

Razpakiranje Tefal TY9179: Celosten pregled

Tefal TY9179 je znan po svoji lahki zasnovi, kar omogoča enostavno premikanje po vašem domu. Idealna je za hitre čiščenje in daljša čiščenja, zahvaljujoč močni sesalni moči in učinkovitemu sistemu filtriranja prahu. To napravo lahko uporabite za zagotavljanje, da je vsak kotiček vašega doma brez madežev.

Ključne funkcije, ki izstopajo pri Tefal TY9179

  • Lahka in prenosna: S težo le nekaj kilogramov je Tefal TY9179 enostavno prenašati, kar zmanjšuje fizični napor med daljšimi čiščenji.
  • Odlična sesalna moč: Močna sesalna zmogljivost zagotavlja, da umazanija, pasji in mačji dlake ter ostanki nimajo možnosti, kar pomeni, da bodo vaši tlaki čistejši in svežejši.
  • Vsestranska zasnova: Njena ergonomska zasnova omogoča Tefal TY9179 učinkovito čiščenje različnih površin, od preprog do trdih tal.
  • Intuitivna upravljanja: Zlahka preklapljajte med različnimi načini in funkcionalnostmi s pomočjo intuitivnega nadzornega panela, ki je priročno nameščen na ročaju.
  • Dolgoročna baterija: Medtem ko naprava obljublja impresivno zmogljivost, zagotavljanje dobre baterije omogoča, da vaša Tefal TY9179 ohrani učinkovitost med vašimi nalogami čiščenja.

Prednosti uporabe Tefal TY9179

Največja prednost uporabe Tefal TY9179 je njena sposobnost združevanja visoke zmogljivosti z absolutnim udobjem, kar jo dela priljubljeno za tako manjša kot večja čiščenja. Njena učinkovitost pomaga prihraniti čas, medtem ko brezžična zasnova omogoča čiščenje na katerem koli območju brez povezovanja z električnim vtičem. Poleg tega tiha obratovalna funkcija zagotavlja, da ne motite gospodinjstva med uživanjem v čistemu okolju.

Združljivost baterije in zmogljivost

Za ohranjanje izjemne zmogljivosti Tefal TY9179 je pomembno uporabljati pravo baterijo. Nadomestna baterija, združljiva z originalnimi baterijami, kot je RS-2230001774, zagotavlja, da vaša naprava deluje gladko in učinkovito. Optimalna baterijska rešitev zagotavlja dolgotrajno kapaciteto polnjenja in trajno moč med uporabo.

Ko izbirate nadomestno baterijo, se prepričajte, da izberete takšno, ki zagotavlja zanesljivost in vzdržljivost. Tako boste uživali v neprekinjenih sejah čiščenja, ki dopolnjujejo močne funkcije Tefal TY9179.

Zakaj je izbira prave baterije pomembna

Vlaganje v združljivo nadomestno baterijo je ključno, saj je vir energije srce zmogljivosti vaše naprave. Zanesljiva baterija pomaga zmanjšati čas nedelovanja in omogoča vašemu Tefal TY9179, da deluje s polno močjo. Priporočamo združljivo nadomestno baterijo za Tefal TY9179, da zagotovite najboljšo zmogljivost z učinkovito dolgoživostjo.

Zaključek: Izboljšajte svojo izkušnjo čiščenja s Tefal TY9179

Sesalnik Tefal TY9179 izstopa s svojimi izjemnimi funkcijami in prilagodljivostjo. Z zagotavljanjem, da je vaša naprava povezana s pravo baterijo, maksimizirate njeno učinkovitost in zanesljivost, kar naredi vašo rutino čiščenja izjemno enostavno in brezskrbno. Izberite Tefal TY9179 in združljivo baterijsko možnost, da učinkovito in z najmanj truda zadostite potrebam svojega čiščenja.

Kompatibilna zamenjava baterije za Tefal RS-2230001774

Kompatibilna zamenjava baterije za Tefal RS-2230001774

Koda izdelka: CS-RTS774VX
Tip Tip: Li-ion
Napetost Napetost: 25.9 V
Zmogljivost Zmogljivost: 2600 mAh

Kompatibilna zamenjava baterije za Tefal RS-2230001774

Koda izdelka: CS-RTS774VX
Tip Tip Li-ion
Napetost Napetost: 25.9 V
Zmogljivost Zmogljivost: 2600 mAh

40.36 €

Brez davka 22%: 33.08 €
Je na zalogi!
Kompatibilna zamenjava baterije za Tefal RS-2230001774

Kompatibilna zamenjava baterije za Tefal RS-2230001774

Koda izdelka: CS-RTS775VX
Tip Tip: Li-ion
Napetost Napetost: 25.9 V
Zmogljivost Zmogljivost: 3400 mAh

Kompatibilna zamenjava baterije za Tefal RS-2230001774

Koda izdelka: CS-RTS775VX
Tip Tip Li-ion
Napetost Napetost: 25.9 V
Zmogljivost Zmogljivost: 3400 mAh

65.52 €

Brez davka 22%: 53.70 €
Je na zalogi!

Izboljšajte svojo izkušnjo s Tefal TY9179: Podroben pregled funkcij in prednosti

Tefal TY9179 ni le sesalnik; je revolucionarno orodje, ki prinaša udobje, učinkovitost in zmogljivost v vašo rutino čiščenja. V tem članku bomo raziskali izjemne funkcije in prednosti uporabe Tefal TY9179. Poleg tega bomo obravnavali pomen uporabe prave baterije za zagotovitev optimalne zmogljivosti vašega naprav, pri čemer se bomo osredotočili na združljivost z različnimi vrstami baterij, vključno z RS-2230001774.

Razpakiranje Tefal TY9179: Celosten pregled

Tefal TY9179 je znan po svoji lahki zasnovi, kar omogoča enostavno premikanje po vašem domu. Idealna je za hitre čiščenje in daljša čiščenja, zahvaljujoč močni sesalni moči in učinkovitemu sistemu filtriranja prahu. To napravo lahko uporabite za zagotavljanje, da je vsak kotiček vašega doma brez madežev.

Ključne funkcije, ki izstopajo pri Tefal TY9179

  • Lahka in prenosna: S težo le nekaj kilogramov je Tefal TY9179 enostavno prenašati, kar zmanjšuje fizični napor med daljšimi čiščenji.
  • Odlična sesalna moč: Močna sesalna zmogljivost zagotavlja, da umazanija, pasji in mačji dlake ter ostanki nimajo možnosti, kar pomeni, da bodo vaši tlaki čistejši in svežejši.
  • Vsestranska zasnova: Njena ergonomska zasnova omogoča Tefal TY9179 učinkovito čiščenje različnih površin, od preprog do trdih tal.
  • Intuitivna upravljanja: Zlahka preklapljajte med različnimi načini in funkcionalnostmi s pomočjo intuitivnega nadzornega panela, ki je priročno nameščen na ročaju.
  • Dolgoročna baterija: Medtem ko naprava obljublja impresivno zmogljivost, zagotavljanje dobre baterije omogoča, da vaša Tefal TY9179 ohrani učinkovitost med vašimi nalogami čiščenja.

Prednosti uporabe Tefal TY9179

Največja prednost uporabe Tefal TY9179 je njena sposobnost združevanja visoke zmogljivosti z absolutnim udobjem, kar jo dela priljubljeno za tako manjša kot večja čiščenja. Njena učinkovitost pomaga prihraniti čas, medtem ko brezžična zasnova omogoča čiščenje na katerem koli območju brez povezovanja z električnim vtičem. Poleg tega tiha obratovalna funkcija zagotavlja, da ne motite gospodinjstva med uživanjem v čistemu okolju.

Združljivost baterije in zmogljivost

Za ohranjanje izjemne zmogljivosti Tefal TY9179 je pomembno uporabljati pravo baterijo. Nadomestna baterija, združljiva z originalnimi baterijami, kot je RS-2230001774, zagotavlja, da vaša naprava deluje gladko in učinkovito. Optimalna baterijska rešitev zagotavlja dolgotrajno kapaciteto polnjenja in trajno moč med uporabo.

Ko izbirate nadomestno baterijo, se prepričajte, da izberete takšno, ki zagotavlja zanesljivost in vzdržljivost. Tako boste uživali v neprekinjenih sejah čiščenja, ki dopolnjujejo močne funkcije Tefal TY9179.

Zakaj je izbira prave baterije pomembna

Vlaganje v združljivo nadomestno baterijo je ključno, saj je vir energije srce zmogljivosti vaše naprave. Zanesljiva baterija pomaga zmanjšati čas nedelovanja in omogoča vašemu Tefal TY9179, da deluje s polno močjo. Priporočamo združljivo nadomestno baterijo za Tefal TY9179, da zagotovite najboljšo zmogljivost z učinkovito dolgoživostjo.

Zaključek: Izboljšajte svojo izkušnjo čiščenja s Tefal TY9179

Sesalnik Tefal TY9179 izstopa s svojimi izjemnimi funkcijami in prilagodljivostjo. Z zagotavljanjem, da je vaša naprava povezana s pravo baterijo, maksimizirate njeno učinkovitost in zanesljivost, kar naredi vašo rutino čiščenja izjemno enostavno in brezskrbno. Izberite Tefal TY9179 in združljivo baterijsko možnost, da učinkovito in z najmanj truda zadostite potrebam svojega čiščenja.

Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava

Varna in hitra dostava

99% pozitivnih ocen

99% pozitivnih ocen

Cenejše kot original

Cenejše kot original

Vaša naprava traja dlje

Vaša naprava traja dlje

Live Support

Danes, 11:13
Pozdravljeni, kako vam lahko pomagam danes?