DF-NTW100EU
Koda izdelka: DF-NTW100EU
Znamka: Cameron Sino
DF-NTW100EU
Koda izdelka: DF-NTW100EU
Znamka: Cameron Sino
4,8
iz 500+ ocen na Googlu!
Največja vhodna napetost 240 V
Barva Črna
Najmanjša vhodna napetost 100 V
Neto teža 192.4 g
Najmanjša izhodna napetost 12 V
Vhodna napetost 100 V - 240 V
Dimenzije 136.5 x 55.9 x 44 mm
Trenutno ni na zalogi (dobava 3-4 tednov)
Kol.:
Dodaj v košarico
Vaši načini plačila
Največja vhodna napetost 240 V
Barva Črna
Neto teža 192.4 g
Vhodna napetost 100 V - 240 V
Dimenzije 136.5 x 55.9 x 44 mm
4,8 iz 500+ ocen na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Izdelek je popolnoma združljiv z naslednjimi napravami:
Nintendo
Izdelek je zamenljiv z naslednjimi številkami izdelkov:
RVL-002
Opis
Sorodni izdelki
CS-NDW001SL
CS-NDW001SL
Tip Tip: Ni-MH
Napetost Napetost: 2.4 V
Zmogljivost Zmogljivost: 400 mAh
Tip Tip Ni-MH
Napetost Napetost: 2.4 V
Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava
Varna in hitra dostava
99% pozitivnih ocen
99% pozitivnih ocen