Polnilniki za LEICA DNA03/10
Koda izdelka:
DF-LPS400DU
Znamka:
Cameron Sino
Polnilniki za LEICA DNA03/10
Koda izdelka:
DF-LPS400DU
Znamka:
Cameron Sino
4,8
iz 500+ ocen na Googlu!
| Največja vhodna napetost | 20 V |
| Barva | Črna |
| Najmanjša vhodna napetost | 12 V |
| Neto teža | 324.2 g |
| Izhodni tok | 0 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 7 V |
| Vhodni tok | 20 A |
| Vhodna napetost | 12 V - 20 V |
| Dimenzije | 158.8 x 68.8 x 37.8 mm |
| Največja vhodna napetost | 20 V |
| Barva | Črna |
| Najmanjša vhodna napetost | 12 V |
| Neto teža | 324.2 g |
| Izhodni tok | 0 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 7 V |
| Vhodni tok | 20 A |
| Vhodna napetost | 12 V - 20 V |
| Dimenzije | 158.8 x 68.8 x 37.8 mm |
Trenutno ni na zalogi (dobava 3-4 tednov)
Izdelek je popolnoma združljiv z naslednjimi napravami:
Leica
Geomax
Izdelek je zamenljiv z naslednjimi številkami izdelkov:
667147
667318
GEB111
GEB112
GEB121
GEB122
GKL112
Opis
Polnilniki za LEICA DNA03/10 je univerzalna baterija za širok spekter elektronskih naprav. Njena popolna združljivost z mnogimi modeli naprav predstavlja stroškovno učinkovito možnost nakupa. Poleg tega njena univerzalna uporaba spodbuja okoljsko trajnost in zagotavlja fleksibilnost.
Sorodni izdelki
CS-GBE187SL
CS-GBE087SL
CS-ZTS602SL
CS-LPS400SL
CS-GBE111SL
Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava
99% pozitivnih ocen
Cenejše kot original
Vaša naprava traja dlje
