CS-BKD120VX (2000 mAh, 12 V)
Koda izdelka: CS-BKD120VX
Znamka: Cameron Sino
CS-BKD120VX (2000 mAh, 12 V)
Koda izdelka: CS-BKD120VX
Znamka: Cameron Sino
4,8
iz 500+ ocen na Googlu!
Zmogljivost 2000 mAh
Moč 24 Wh
Napetost 12 V
Tip Ni-MH
Barva Zelena
Neto teža 425 g
Dimenzije 113 x 44 x 22.8 mm
Trenutno ni na zalogi (dobava 3-4 tednov)
Kol.:
Dodaj v košarico
Vaši načini plačila
Hiter vodnik za izbiro baterije
Potrdite izvirni model baterije
Preverite dimenzije in vrsto priključka
Potrdite združljivost napetosti
Potrdite model vaše naprave
Če niste prepričani, nas lahko brez oklevanja kontaktirate pred naročilom.
Zmogljivost 2000 mAh
Moč 24 Wh
Napetost 12 V
Tip Ni-MH
Barva Zelena
Neto teža 425 g
Dimenzije 113 x 44 x 22.8 mm
4,8 iz 500+ ocen na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Izdelek je zamenljiv z naslednjimi številkami izdelkov:
Opis
Sorodni izdelki
CS-BKV120VX
CS-BKV120VX
Tip Tip: Li-ion
Napetost Napetost: 11.1 V
Zmogljivost Zmogljivost: 5200 mAh
Tip Tip Li-ion
Napetost Napetost: 11.1 V
Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava
Varna in hitra dostava
99% pozitivnih ocen
99% pozitivnih ocen