Polnilniki za NIKON NPR-452
Koda izdelka:
DF-TRM310BA
Znamka:
Cameron Sino
Polnilniki za NIKON NPR-452
Koda izdelka:
DF-TRM310BA
Znamka:
Cameron Sino
4,8
iz 500+ ocen na Googlu!
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Barva | Črna |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Neto teža | 284.8 g |
| Izhodni tok | 0 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 9 V |
| Vhodni tok | 240 A |
| Vhodna napetost | 100 V - 240 V |
| Dimenzije | 154.5 x 75.5 x 45.9 mm |
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Barva | Črna |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Neto teža | 284.8 g |
| Izhodni tok | 0 A |
| Najmanjša izhodna napetost | 9 V |
| Vhodni tok | 240 A |
| Vhodna napetost | 100 V - 240 V |
| Dimenzije | 154.5 x 75.5 x 45.9 mm |
Trenutno ni na zalogi (dobava 3-4 tednov)
Opis
Polnilniki za NIKON NPR-452 je univerzalna baterija za širok spekter elektronskih naprav. Njena popolna združljivost z mnogimi modeli naprav predstavlja stroškovno učinkovito možnost nakupa. Poleg tega njena univerzalna uporaba spodbuja okoljsko trajnost in zagotavlja fleksibilnost.
Sorodni izdelki
CS-TRM300SL
CS-TRM300XL
CS-TRS800XL
CS-TRS800SL
CS-NBC650SL
CS-TRM310SL
CS-TRM350SL
Najdite baterije, akumulatorje, tonerje in kartuše za črnilo za vašo znamčno opremo pri Techtek.
Varna in hitra dostava
99% pozitivnih ocen
Cenejše kot original
Vaša naprava traja dlje
