Product Code: CS-DEC120PH
Brand: Cameron Sino
Battery for DeWalt DCF815 (4000 mAh, 12 V)
Product Code: CS-DEC120PH
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 4000 mAh
Rate 48 Wh
Voltage 12 V
Type Li-ion
Color Black yellow
Net weight 357.8 g
Dimensions 90.1 x 63.5 x 65.5 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 4000 mAh
Rate 48 Wh
Voltage 12 V
Type Li-ion
Color Black yellow
Net weight 357.8 g
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
The product is fully compatible with the following devices:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX